Edit Content

Bu kullanıcı sözleşmesi (“Sözleşme”), Emekçioğlu Nakliyat web sitesini (“https://emekcioglunakliyat.com.tr/”) kullanırken geçerlidir. Siteyi kullanarak aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz:

  1. Site Kullanımı: Siteyi kullanırken herhangi bir yasa dışı faaliyeti gerçekleştirmemeyi kabul edersiniz. Siteye zarar verecek veya işleyişini engelleyecek herhangi bir eylemi gerçekleştirmemeyi kabul edersiniz.
  2. Bilgi Gizliliği: Site üzerinden iletilen kişisel bilgileriniz, gizlilik politikamıza tabidir. Bu bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmayacağız veya satmayacağız.
  3. Fikri Mülkiyet Hakları: Site üzerinde bulunan her türlü içerik (metin, grafik, logo vb.) Emekçioğlu Nakliyat’a aittir ve izinsiz kullanılamaz.
  4. Hizmetlerin Değişimi ve Sonlandırılması: Emekçioğlu Nakliyat, Site üzerinde sunulan hizmetleri herhangi bir zamanda değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
  5. Sorumluluk Reddi: Site üzerinde sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz. Bu nedenle, Site üzerinden alınan kararların sonuçlarından sorumlu değiliz.
  6. Bağlantılar: Site üzerinde bulunan bağlantılar diğer web sitelerine yönlendirebilir. Bu bağlantıların içeriği veya gizlilik uygulamaları üzerinde kontrolümüz yoktur, bu nedenle bu web sitelerinin kullanımı size aittir.
  7. Değişiklikler: Bu sözleşme, Emekçioğlu Nakliyat’ın tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Site üzerinden yayınlandıktan sonra derhal geçerli olacaktır.

Bu kullanıcı sözleşmesini okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamak için “Kabul Ediyorum” düğmesine tıklayarak devam edebilirsiniz.